Akademia przedsiębiorczości. Od 21 października…

Kategorie: Content Marketing

 

Jak założyć własny biznes i utrzymać się na powierzchni? Czy wystarczy sam pomysł na działalność? Skąd wziąć środki i jak nie zagubić się w gąszczu przepisów? Na te i wiele innych pytań, udzielą odpowiedzi profesjonaliści, którzy sami odnieśli sukces, w tym o czym będą mówić. Zapraszamy studentów i start-upowców udziału w Akademii Przedsiębiorczości.

Podczas trwających trzy miesiące warsztatów uczestnicy dzięki 12 spotkaniom zyskają szansę dowiedzenia się m.in. o podstawach prawnych prowadzenia firmy, źródłach zewnętrznego finansowania, kreowaniu wizerunku własnego i firmy, skutecznej promocji w mediach tradycyjnych i nowoczesnych, komunikacji z klientami w dobie Internetu, prowadzeniu negocjacji i wielu innych istotnych aspektach prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Zajęcia poprowadzą profesjonaliści z zakresu marketingu, PR, zarządzania, HR, SEO i doradztwa biznesowego.

Akademię organizuje Fundacja Szkolnictwo Dziennikarskie wraz z grupą szkoleniową Wymagamy.pl

Program zajęć.

Dodał: Dorota Walczak

Antropolog kultury, badacz, ewaluator, trener, artysta fotografik. Od przeszło 10 lat realizuje różne projekty badawcze. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla działów PR i komunikacji wewnętrznej, a także indywidualne konsultacje i coachingi z różnych obszarów budowania komunikacji. Opracowuje i nadzoruje programy szkoleniowo-doradcze dla firm i klientów indywidualnych. Prowadzi warsztaty i szkolenia fotograficzne oraz z obszarów psychologii obrazu i komunikacji wizualnej.