Grupa Szkoleniowa WYMAGAMY.PL partnerem konferencji BLOG FIRMOWY ROKU 2014

Kategorie: Content Marketing,Social media

 

3 grudnia w Warszawie na Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się konferencja poświęcona profesjonalnemu wykorzystaniu blogów przez firmy. W konferencji wezmą udział przedstawiciele znanych marek (m.in. Orange, PZU, WOŚP), jak i małych firm, które z sukcesem wykorzystują content marketing, jako strategię komunikacji społecznościowej.

W programie blok z inspiracjami ekspertów oraz prezentacja raportu i wyników badań polskiej blogosfery firmowej. Na zakończenie przewiedziono wręczenie nagród najlepszym polskim blogom firmowym roku 2014.

Grupa Szkoleniowa WYMAGAMY.PL  jest partnerem konferencji BLOG FIRMOWY ROKU 2014.

Więcej informacji o konferencji na stronie: http://blogifirmowe.com/blogifirmowe/page/top/konferencja

Dodał: Dorota Walczak

Antropolog kultury, badacz, ewaluator, trener, artysta fotografik. Od przeszło 10 lat realizuje różne projekty badawcze. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla działów PR i komunikacji wewnętrznej, a także indywidualne konsultacje i coachingi z różnych obszarów budowania komunikacji. Opracowuje i nadzoruje programy szkoleniowo-doradcze dla firm i klientów indywidualnych. Prowadzi warsztaty i szkolenia fotograficzne oraz z obszarów psychologii obrazu i komunikacji wizualnej.

Dodaj komentarz