Szkolenie za:

  • 00 dni
  • 00 godzin
  • 00 min.
  • 00 sek.
+

Rekomendacje

Zobacz co mówią o nas klienci…

 

Przed warsztatem spodziewałam się, że być może moje niewprawne kreski wreszcie nabiorą kształtu i ładu. Ze szkolenia wyszłam z wywróconym do góry nogami światopoglądem (kreski wcale nie muszą być proste), z wiarą we własny talent, ale co najważniejsze z otwartym umysłem. Dzięki szkoleniu nauczyłam się kreatywnie wyrażać codzienne treści oraz poszukiwać pozapisemnych form ich przedstawienia. Dzięki warsztatowi  moje prezentacje zyskały na wyglądzie, ale przede wszystkim efektywności odbioru. Polecam wszystkim, którzy chcą na chwilę oderwać się od codziennej rutyny oraz zyskać nową, kreatywną perspektywę na swą pracę 🙂

Karolina Mazurek P4 Sp. z o.o. (Play)

Z prawdziwą przyjemnością rekomenduję Grupę Szkoleniową WYMAGAMY.PL, jako kompetentnego, rzetelnego i inspirującego partnera szkoleniowego. Firma jest naszym zaufanym partnerem. 

Trenerów cechuje profesjonalizm i nietuzinkowe podejście do pracy, a szkolenia są prowadzone w sposób profesjonalny i na najwyższym poziomie – zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Założone cele szkoleniowe zostały w pełni zrealizowane, a same szkolenia całkowicie spełniły oczekiwania naszych pracowników.

W przyszłości mam nadzieję na dalszą współpracę przy realizacji projektów szkoleniowych.

Aleksandra Kieszek Dyrektor ds. Personalnych i Prawnych, Cederroth S.A.

Miałam przyjemność być na szkoleniu „Zobacz, co do Ciebie mówię; myślenie wizualne, jako narzędzie efektywnej komunikacji” prowadzonym przez p. Monikę Walczak i p. Annę Kędzierską z wymagamy.pl

Jestem pod olbrzymim wrażeniem pięknego połączenia profesjonalizmu i wiedzy merytorycznej z lekką formą szkolenia, co sprawiło, że nie tylko nauczyłam się „ryśleć” w ciągu 6 godzin, ale również wykorzystuję to w praktyce i jestem wciąż zachwycona tą metodą.  Bardzo dziękuję!

Marta Żurowska Menadżer ds. rozwoju kompetencji sieci sprzedaży, BZ WBK Leasing S.A.

Współpracujemy z p. Moniką Walczak w ramach szkoleń otwartych realizowanych w ramach Akademii PR-oto. projektu szkoleniowego PRoto.pl. Pani Monika Walczak prowadzi szkolenia otwarte z tematu Content Marketing z dużym zaangażowaniem, zachowując odpowiednie proporcje pomiędzy wiedzą praktyczną a wykładem, co przekłada się każdorazowo na wysokie oceny uzyskiwane z ankiet ewaluacyjnych , od uczestników szkoleń.

Anna Sanowska Wiceprezes Zarządu, PRoto Sp. z o.o.

Trenerzy z Grupy Szkoleniowej Wymagamy.pl są rzeczywistą wizytówką firmy, w której pracują. Wymagają przede wszystkim od siebie przygotowując szkolenia na bardzo wysokim poziomie.
Na kursach nie ma chwili na ziewanie – czas pomiędzy porcjowaniem teoretycznej wiedzy podanej w przystępny sposób wypełniają ćwiczenia umożliwiające zastosowanie zdobytych informacji w praktyce i skorygowanie błędów. Jeżeli oczekują Państwo szkolenia, które wymaga zaangażowania i zapewni zdobycie praktycznych umiejętności – polecamy Grupę Szkoleniową Wymagamy.pl

Anna Chorowiec Stowarzyszenie Content Marketing Polska

Grupą Szkoleniową wymagamy.pl zrealizowała dla nas szkolenie pt.: „Marketing i zarządzanie przedsiębiorstwem”.
Program szkolenia obejmował m.in.
• analizę konkurencji,
• przygotowywanie biznes planu,
• określanie kluczowych wskaźników m.in. SMART i SWOT,
• działania marketingowe i PR,
• metody zarządzania pracownikami,
• elementy prawa pracy.

Trenerzy realizujący szkolenie posiadali wieloletnie doświadczenie w biznesie. Dzięki temu prowadzone szkolenie miało przede wszystkim charakter praktyczny i dobrze korespondowało z naszymi potrzebami.
Polecamy firmę Grupa Szkoleniowa wymagamy.pl, ponieważ jest to firma oferująca usługi bardzo dobrej jakości.

Ewa Stępniewicz Wiceprezes Zarządu, VIS MEDIA Sp. z o.o.

Bardzo dziękuję za znakomite szkolenie w trakcie ostatniego spotkania PSPR w Katowicach. Monika Walczak jest jedną z nielicznych osób, podczas wystąpienia której nie wyłączyłam się ani na minutę.

Anna Kozera Project Manager KOBOLD Public Relations

Bardzo dziękujemy za niezwykle cenne opinie i komentarze na temat naszego czasopisma, które uzyskaliśmy na zakończenie szkolenia. Zgodnie z kolegą stwierdziliśmy, że dzięki Paniom doświadczyliśmy przeskoku cywilizacyjnego i od razu zabieramy się za ulepszanie naszego kwartalnika. Uczestnictwo w szkoleniu spełniło nasze oczekiwania i bardzo nas zmotywowało do dalszych działań na redakcyjnym froncie 🙂

Michał Lis Redaktor prowadzący "Energetyka Wodna"

W ramach działalności naszego stowarzyszenia organizujemy comiesięczne spotkania merytoryczne dla osób zawodowo zajmujących się public relations i marketingiem, będących naszymi członkami i sympatykami.  Jedno z nich dotyczyło  tematyki custom publishingu, do prowadzenia którego Stowarzyszenie Prasy Firmowej poleciło p. Monikę Walczak z Grupy Szkoleniowej wymagamy.pl. Spotkanie okazało się ogromnym sukcesem. O wysokim poziomie merytoryczny szkolenia oraz profesjonalizmie i zaangażowaniu p. Moniki jako trenera świadczą słowa zadowolenia naszych uczestników, które usłyszeliśmy po spotkaniu. Dlatego pełna uznania rekomenduję szkolenia prowadzone przez p. Monikę z nadzieją, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję razem współpracować.

 

Dorota Sobel-Adamska Członek Zarządu, Polskie Stowarzyszenie Public Relations/O. Śląsk