WARSZTATY DLA TRENERÓW 

 

 

Są obszary, w których nigdy dość wiedzy, a które sprawiają problemy nawet doświadczonym trenerom. Akademia Trenera Wewnętrznego to cykl warsztatów, z których każdy skoncentruje się na jednym obszarze umiejętności trenerskich.  Małe grupy i intensywna formuła szkolenia pozwalają wyszlifować warsztat trenerski w danym obszarze. Każde ze szkoleń stanowi osobną całość, a wszystkie razem składają się na kompletny kurs trenerski, dodatkowo rozszerzony o „warsztaty mistrzowskie”, m.in. z prowokatywności, improwizacji, pracy z ciałem oraz innych metod i technik wzbogacających warsztat i efektywność trenerską.

Szkolenia mają charakter zamknięty i są adresowane do trenerów wewnętrznych.

POZIOM PODSTAWOWY

Poziom podstawowy służy zbudowaniu kompetencji, umiejętności i postawy profesjonalnego trenera.

POZIOM ZAAWANSOWANY

Poziom zaawansowany służy wzmocnieniu umiejętności pracy z grupa na sali oraz zarządzania różnymi typami sytuacji, jakie mogą zaistnieć podczas szkolenia oraz zarządzania procesem grupowym.

POZIOM MASTERS

Poziom mistrzowski to nabycie lub rozwiniecie kompetencji pozwalających być bardziej skutecznym, elastycznym i pewnym jako trener na sali szkoleniowej, oraz dynamicznie i elastycznie zarządzać procesem rozwojowym w zależności od potrzeb i wizji trenera.