Warsztat rozwojowy dla kobiet prowadzony autorską metodą z wykorzystaniem fotografii.

 

Zapraszamy na unikatowy warsztat, podczas którego:
 • spotkasz się ze sobą
 • zaprzyjaźnisz się ze swoimi emocjami (nawet tymi, które dziś są trudne, których nie lubisz)
 • wyjdziesz poza schemat myślenia o sobie i stresie
 • nauczysz się wychwytywać z rzeczywistości jej inspirujące elementy
 • dzięki warsztatom z profesjonalną fotografką poznasz zasady robienia zdjęć, które stają się zdjęciami duszy
 • dowiesz się jak możesz zaczarować swój świat, zmniejszyć stres i dotrzeć do swoich najmocniejszych stron z wykorzystaniem tworzonych przez Ciebie fotografii

 

Spotkaj się ze sobą. Zanurz się. Zrób zdjęcie i… bądź szczęśliwa!

 

Program warsztatu
 1. Na początku było selfie – pierwsze spotkanie oko w oko ze sobą
 • Spojrzysz na siebie na starcie warsztatu. Poznasz inne kobiety, z którymi spędzisz inspirujący czas. Przyjrzymy się sobie samym i sobie nawzajem. Znajdziemy w sobie to, co ciekawe, zastanawiające, frapujące a może nawet fascynujące? To będzie jedyny moment, kiedy na zdjęciu będziesz Ty!
 1. Blaski i cienie emocji. O zarządzaniu emocjami i bajkach dla dorosłych, które ułatwiają życie.
 • Przyjrzymy się emocjom w naszym życiu. Sprawdzisz, które są dla Ciebie przyjemne, a które są przykre. Dowiesz się, jak zarządzać emocjami. Poznasz metaforę, jako sposób na poradzenie sobie z trudnymi emocjami. W części fotograficznej warsztatu dowiesz się, co to znaczy dobrze skomponować zdjęcie i….. Będziemy fotografować w plenerze.
 1. Przyjrzyj się temu z bliska – małe, a cieszy. O detalach w życiu i w fotografii.
 • Nauczysz się nabierać dystansu do życia, problemów i własnych myśli dzięki przyglądaniu się rzeczom i sobie z bliska. Znów popracujemy metaforą. Wyruszymy na poszukiwanie drobiazgów, które pomogą opisać Ci siebie. Na warsztacie z Dorotą dowiesz się, jak pięknie uchwycić detal….. Ten moduł skończysz z autoportretem, ale obiecujemy, że na nim wcale nie będzie widać Ciebie!
 1. Kolory życia w formacie biało-czarnym.
 • Czas pakować się do powrotu. Podsumujemy warsztat i damy Ci okazję wyposażyć się w podręczny zestaw ratunkowy na życie. Na warsztacie fotograficznym poznasz tajniki fotografii czarno-białej. Dzięki temu będziesz mogła zrobić zdjęcia, które po powrocie do rzeczywistości będą jak koła ratunkowe, albo kotwice rzucone na spokojnym morzu. Spojrzenie na nie pozwoli Ci wrócić do stanu relaksu, spokoju i poczucia mocy.

 

Termin: 22-25 stycznia 2015

Lokalizacja: Mierzeja Wiślana lub Półwysep Helski.

Zaczynamy w czwartek o godz.18.00, kończymy w niedzielę po obiedzie – ok. godz. 15.00.

Na warsztaty koniecznie trzeba zabrać: cyfrowy aparat fotograficzny, kartę pamięci, baterie/akumulatory, ładowarkę, przyda się też będzie statyw.

 

Cena obejmuje:
 • 3 noclegi. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z łazienkami.
 • Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja (x3)

 

Warsztat poprowadzą:

AK_warsztat_rozwojowy_wymagamy_pl_fotograficzny_nad_morzem ANNA KĘDZIERSKA 

Psycholog, trenerka oraz honorowa członkini Klubu Trenerów Biznesu.
Na liczniku ponad 2.000 godzin na sali szkoleniowej. Prowadzi szkolenia w zakresie umiejętności miękkich – od komunikacji, przez radzenie sobie ze stresem i profilaktykę wypalenia zawodowego, po budowanie zespołu i zarządzanie wizerunkiem organizacji.  Wspiera ludzi w dążeniu do bycia skutecznymi menadżerami, charyzmatycznymi liderami, efektywnymi członkami zespołów i szczęśliwymi ludźmi. Specjalizuje się w warsztatach dotyczących wystąpień publicznych i medialnych. Od 2006 roku jest częstym komentatorem w mediach. Jest cenionym ekspertem między innymi  w TVP Info, TVN24, TVN24 Bizes i Świat, programie Pierwszym i Trzecim Polskiego Radia, Rzeczpospolitej czy Esce Rock.

 

dorota_walczak_wymagamy_pl_trener_szkolenia_fotograf_zdjecia_sesje_fotograficzne_plenery_warsztaty_fotograficzne (2)  DOROTA WALCZAK

Kobieta renesansu! Badacz, ewaluator, trener,  antropolog kultury oraz… artysta fotografik. Od lat realizuje rozmaite projekty fotograficzne. Realizuje sesje studyjne i plenerowe. Jej prace można spotkać na wystawach w Warszawie, Kazimierzu Dolnym, Lublinie, Ustroniu Morskim, Koszalinie, Rzeszowie. Równolegle z działalnością artystyczną prowadzi warsztaty i plenery fotograficzne.
Podczas warsztatów przekazuj  uczestnikom rzetelne podstawy wiedzy i umiejętności potrzebnych do robienia dobrych i niebanalnych zdjęć, a jednocześnie zachęca do świadomego łamania utartych w fotografii schematów i podejmowania  wysiłku wyrażenia siebie. Od przeszło 10 lat realizuje różnorodne projekty badawcze. Prowadzi warsztaty i plener fotograficzne także indywidualne konsultacje i coachingi z różnych obszarów budowania komunikacji. Prywatnie jest miłośniczką żeglarstwa w stopniu kapitańskim.

 

[price_table_group]
[price_table title =”Tak, chcę wziąć udział” price=”990 zł. ” button_text=”Zgłaszam się” button_url =”https://www.wymagamy.pl/formularz-zgloszenia/” button_color=”#C62B02″][/price_table]
[/price_table_group]