Co warto wiedzieć, o co najczęściej pytacie

 

 • zrealizowaliśmy ponad 10 000 godzin szkoleniowych, czyli tyle ile potrzebujesz
  na 4. krotną podróż na Marsa!
 • zrealizowaliśmy ponad 200 zrealizowanych projektów z obszaru komunikacji korporacyjnej
 • każdy członek naszego zespołu posiada minimum 10 lat doświadczeń w biznesie 
 • w każdym momencie możesz sprawdzić nasze rekomendacje 
 •  działania przekładamy na rezultaty  
 • możesz liczyć zarówno na szkolenia, jak również doradztwo i coaching w każdym z obszarów

 


Dream Team, czyli…

 

Trener, konsultant kryzysowy, doradca biznesu

Business Development Director, Senior Consultant, Executive Coach, konsultant kryzysowy

specjalizacja: strategia, przywództwo, zarządzanie zamianą, komunikacja korporacyjna, executive coaching, konsultant kryzysowy

 

Odpowiedzialna za rozwój biznesu i realizację projektów, mentor kadry kierowniczej i zarządczej, konsultant, doradca w biznesie. Wspiera organizacje w rozwoju. Pomaga organizacjom w przechodzeniu przez zmiany. Wierzy, że można realizować „twarde” cele biznesowe i jednocześnie „miękko” wspierać i rozwijać ludzi. 

 

Prowadzi działalność szkoleniową i doradczą w obszarach związanych z zarządzaniem i komunikacją w organizacji.

Jest uznanym mentorem kadry managerskiej. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach rozwojowych. Prowadzi treningi indywidualne i zespołowe. Wspiera ludzi i organizacje w przechodzeniu przez zmianę.

Przez blisko 20 lat realizował różnorodne projekty związane z komunikacją firmową pełniąc najwyższe funkcje kierownicze w przedsiębiorstwach. Od 7 lat kieruje i realizuje projekty edukacyjne. 

Jej szkolenia są wysoko cenione ponieważ przekazuje praktyczną, biznesową wiedzę, która wprost koresponduje z potrzebami uczestników.

Kierowała wieloma projektami z zakresu komunikacji, pracując w największych koncernach w Polsce. Realizowała projekty m.in. dla Ferrero Polska, Miraculum S.A., Dermika Sp. z o.o., Orkla Care S.A., ING Tech, ING Bank Śląski, P4 (Play) Castorama, BZ WBK Leasing, Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Medyczny w Łodzi i wiele innych.

Prywatnie przez wiele lat trenowała kick boxing oraz jest miłośniczką wspinaczki wysokogórskiej. 

3 najważniejsze kompetencje:

 1. udokumentowane sukcesy w rozwoju firm na dojrzałych i silnie konkurencyjnych rynkach
 2. budowanie holistycznych strategii komunikacji 
 3. szkolenia, indywidualne treningi oraz doradztwo i mentoring w zakresie m.in: zarządzania zmianą, komunikacji firmowej oraz budowania silnej marki pracodawcy (employer branding)

 

Dyrektor ds. Rozwoju

specjalizacja:  komunikacja kryzysowa, coaching kryzysowy, zarządzanie kryzysowe, coaching menedżerski, komunikacja wizualna, strategia, diagnozy, business sparring partner

„Zmiana może być przerażająca, ale wiesz co jest jeszcze straszniejsze?
Pozwolić, żeby strach powstrzymywał cię przed wzrostem i rozwojem” /Mandy Hale/

Co robię?
Jestem coachem, mentorem, doradcą biznesowym, asesorem AC/DC, antropologiem kultury, czasem trenerem. Specjalizuję się w działalności coachingowej i doradczej w obszarach związanych z zarządzaniem i komunikacją w organizacjach, oraz w obszarze szeroko pojętego rozwoju osobistego i zawodowego.

Zawodowo zajmuję się zmianą. Od 2012 roku jestem współwłaścicielem firmy, która specjalizuje się w komunikacji biznesowej, zarządzaniu zmianą i w rozwoju tzw. „kompetencji miękkich”. Realizuję projekty badawcze z różnych obszarów komunikacji. Diagnozuję, opracowuję i nadzoruję strategie komunikacyjne i programy rozwojowe dla firm i klientów indywidualnych.

Jako coach wspieram menedżerów w pracy ze zmianą i pracy na celach. Prowadzę indywidualne konsultacje w zakresie rozwijania kompetencji menedżerskich. Fascynuję się stylem prowokatywnym w coachingu, jako niezwykłym narzędziem wywołującym głęboką refleksję, prowadzącym do trwałej zmiany.

Człowiek, jako taki, jest dla mnie źródłem nieustającego zadziwienia i niemal nieograniczonych możliwości. Wspieram ludzi w odkrywaniu i osiąganiu tego, co dla nich ważne. Jestem przekonana, że rozwój osobisty nie jest po coś – jest wartością samą w sobie. Wierzę, że jeżeli coś jest ważne, warto poświęcić temu czas i energię.

A pasje?
Jedna to fotografia i wszystko, co wiąże się z obrazem.
Skończyłam kiedyś studia podyplomowe z zakresu fotografii w Collegium Sztuk Pięknych na Wydziale Artystycznym UMCS.
W mojej pracy przekłada się to na wykorzystanie psychologii obrazu w komunikacji wizualnej, ale też na coachingową pracę z metaforą wyrażoną w fotografii.

Druga pasja to żeglarstwo. Od przeszło 25 lat jestem skipperem i instruktorem żeglarstwa. O tym nie napiszę nic więcej – to można tylko poczuć…

 


Klucz do sukcesu?

nieoficjalny